Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods ieņem piekto vietu pēc Pekinas olimpisko spēļu pirmā brauciena, sestajā vietā atrodas Gints Bērziņš, bet Artūrs Dārznieks atrodas 22.pozīcijā.

Jau ziņots, ka pēc pirmā brauciena Aparjods bija ceturtais, Bērziņš - septītais, bet Dārznieks - 17.pozīcijā.

Līderis pēc diviem braucieniem ir vācietis Johanness Ludvigs, kurš divu braucienu summā uzrādīja laiku viena minūte un 54,501 sekunde. Otrais, no līdera atpaliekot 0,0039 sekundes ir Austrijas sportists Volfgangs Kindls, bet bet labāko trijnieku noslēdz itālis Dominiks Fišnallers, kurš vācietim piekāpjas 0,304 sekundes.

Aparjods no Ludviga atpaliek par 0,460 sekundēm, bet Bērziņš - par 0,662 sekundēm. Savukārt Dārznieks līderim pēc diviem braucieniem zaudē 3,035 sekundes.

Otrajā braucienā Aparjodu summā apsteidza vācietis Fēliks Lohs, kurš no Ludviga atpaliek 0,382 sekundes, savukārt Bērziņš summā spēja tikt garām citam vācietim Maksam Langenhānam, kuram priekšā ir 0,019 sekundes. Tikmēr Dārznieks veica vēl vienu neveiksmīgu braucienu un summā zaudēja piecas vietas, kas lika atkāpties uz 22.pozīciju no 34 sportistiem.

Trešais un noslēdzošais ceturtais brauciens notiks rīt. Trešā brauciena starts paredzēts plkst.13.30, bet ceturtais brauciena sākums paredzēts plkst.15.15 (pēc Latvijas laika).

2018.gadā Phjončhanas olimpiskajās spēlēs Aparjods ieņēma 11.vietu, kā arī Latvijas izlases sastāvā finišēja sestajā vietā komandu stafetē. Dārznieks ieņēma 24.vietu, bet Bērziņš ir sacensību debitants.