Konkursā līdz 23.februārim ikviens aicināts iesniegt savu Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes logo risinājumu. Logo jābūt izstrādātam atbilstoši konkursa nolikumam - tam jāatspoguļo Olimpiādes auditorija, būtība, mērķis un specifika, jāsimbolizē dinamika un olimpiskās vērtības. Konkursa dalībnieku skaits nav ierobežots. Katrs konkursa dalībnieks var iesniegt vairākus logo variantus.

Izstrādātais logotips konkursam jāiesniedz elektroniski, nosūtot to uz e-pastu "[email protected]" ar norādi "Latvijas Jaunatnes Olimpiādes logo".

Iesniegtos darbus vērtēs Latvijas Olimpiskās komitejas, Valmieras pilsētas pašvaldības un Cēsu novada pašvaldības izveidota vērtēšanas komisija.

Galvenie vērtēšanas kritēriji: logotipa dizaina atbilstība pasākumam, idejas vizuālais pievilcīgums un oriģinalitāte, kā arī grafiskās zīmes koncepcija. Konkursa uzvarētājs saņems naudas balvu - 400 eiro. Konkursa uzvarētājs tiks paziņots līdz 9.martam.

Jau ziņots, ka no 3.jūlija līdz 5.jūlijam Valmierā un Cēsīs norisināsies Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiāde, kurā piedalīsies novadu un republikas nozīmes pilsētu komandas. Sacensību mērķis ir noteikt labākos Latvijas jaunos sportistus olimpiskajos sporta veidos. Vienlaikus sportisti sacenšas par tiesībām pārstāvēt Latviju Eiropas Jaunatnes Olimpiādē.

Plašāka informācija pieejama mājaslapā "www.valmiera.lv".