Ceturtdien, 15.janvārī Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) vadība tikās ar Latvijas bobsleja un skeletona federācijas prezidentu Jāni Kolu, ģenerālsekretāru Zinti Ekmani un skeletona izlases galveno treneri Daini Dukuru, lai pārrunātu šīs sezonas veiksmīgo sākumu.

LOK prezidents Aldons Vrubļevskis un ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers pauda prieku, ka Latvijas bobsleja un skeletona izlasēm ir izdevies satriecošs sezonas sākums un norādīja, ka sasniegtie līdzšinējie panākumi ir pirms sezonas ieguldītā smagā darba rezultāts. LOK vadība novēlēja sportistiem turpināt iepriecināt līdzjutējus Latvijā.

Pirmajos trīs Pasaules kausa izcīņas posmos skeletonā Martins un Tomass Dukuri ir izcīnījuši trīs dubultuzvaras. Savukārt pēc pirmajiem trijiem jaunās sezonas Pasaules kausa izcīņas posmiem bobslejā, Latvijas ekipāža ar pilotu Oskaru Melbārdi priekšgalā, allaž ir kāpusi uz goda pjedestāla. Turklāt Oskars Melbārdis ir kļuvis par vienīgo līderi gan divniekos, gan četriniekos, nerunājot nemaz par kombināciju. Zemāk par trešo vietu Melbārdis vēl šajā sezonā nav bijis un tas jau pierāda viņa stabilitāti.