Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma Pekinas olimpiskajās spēlēs izcīnījusi astoto vietu, Kendija Aparjode ierindojas 11.pozīcijā un Elīna Ieva Vītola ir 18.vietā, savukārt Natālija Gaizenbergere no Vācijas kļuva par trīskārtēju olimpisko čempioni.

Gaizenbergeres rezultāts četru braucienu summā ir trīs minūtes 53,454 sekundes. Otrajā vietā ir viņas tautiete Anna Bereitere (+0,493), bet trešā ir Krievijas Olimpiskās komitejas (ROC) pārstāve Tatjana Ivanova (+1,053). Pirmajā sešiniekā pārējās trīs sportistes ir no Austrijas: Madeleine Egle, Hanna Proka un Liza Šulte.

Līderu trijnieks nemainījās kopš otrā brauciena.

Tīruma četru braucienu summā no līderes atpaliek 1,987 sekundes, Aparjode - 2,685 sekundes, bet Vītola - 4,697 sekundes.

Jau vēstīts, ka pirmdien notika pirmie divi braucieni šajās sacensībās. Pēc pirmā brauciena Tīruma bija astotajā vietā, Vītola ieņēma 12.vietu un Aparjode bija vienu pozīciju zemāk.

Savukārt otrajā braucienā visas trīs Latvijas sportistes savas pozīcijas uzlaboja, un pēc diviem braucieniem Tīruma bija sestajā vietā, Aparjode - devītā un Vītola bija 11.vietā.

Otrdien notikušajā trešajā braucienā visas Latvijas braucējas nedaudz zaudēja pozīcijas, Tīrumai paliekot septītajā vietā, Aparjodei - 11.pozīcijā un Vītolai - 14.vietā.

Pirms četriem gadiem Phjončhanā par čempioni otrajās olimpiskajās spēlēs pēc kārtas kļuva Gaizenbergere, kura četru braucienu summā 0,367 sekundēm apsteidza tautieti Dajanu Eitbergere, bet trešā bija kanādiete Aleksa Gouga.