Jau trešo gadu Latvijas Olimpiskā komiteja, projekta "Sporto visa klase" ietvaros organizē diennakts nometni "Personības akadēmija".

Šī ir unikāla un aizraujoša nometne, kurā piedalās 50 jaunieši vecumā no 11 līdz 13 gadiem jeb projekta "Sporto visa klase" 5. un 6.klašu audzēkņi.


Līdz 10.maijam notiek nometnes dalībnieku reģistrēšana.


Dalībnieki nometnē nokļūst 2 veidos:
1) 5. un 6.klases, kuras iekļuvušas finālsacensībās, ir ieguvušas 2 vietas nometnē (zēns + meitene) - informāciju iesniedz klases pedagogs;

2) visi pārējie skolēni (arī no tām klasēm, kas nav iekļuvušas finālsacensībās), var aizpildīt anketu, pretendējot uz vienu no 20 vietām nometnē.

DETALIZĒTĀKA INFORMĀCIJA šajā prezentācijā.

ANKETA individuālajiem pieteikumiem.


VIDEO "Personības akadēmija 2022"

______

Pateicoties partneriem un nometnes atbalstītājiem, jauniešiem ir iespēja piedalīties nometnē bez maksas. “Personības akadēmija” ir daļa no LOK un VAS “Latvijas Loto” 2021.gadā kopīgi uzsāktās iniciatīvas “Kustība, kas vieno”, kuras ietvaros valsts ar nacionālās loterijas atbalstu novirza līdzekļus sporta un aktīva dzīvesveida veicināšanai Latvijas iedzīvotāju, īpaši jauniešu vidū. Nometni organizēja biedrība "Avantis" un producente Ilona Bičevska.