Preses konference notiks otrdien, 15.aprīlī, plkst.11:00, Olimpiskā sporta centra 2.stāva konferenču zālē, Grostonas ielā 6b, Rīgā.

• Laura Skujiņa – Eiropas čempionāta 3.vietas ieguvēja brīvajā cīņā;
  • Dzintars Urbančiks – Latvijas Cīņas federācijas prezidents;
  • Jānis Rončs – Latvijas Cīņas federācijas ģenerālsekretārs;
  • [olympian id="406" name="Žoržs Tikmers"] – Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs.

Anastasija Grigorjeva Eiropas čempionātā brīvajā cīņā sievietēm svaru kategorijā līdz 63 kg izcīnīja uzvaru, finālā pieveicot baltkrievijas sportisti. Anastasija kļuva par trīskārtējo Eiropas čempioni pieaugušo grupā. Savukārt Laura Skujiņa Eiropas čempionātā brīvajā cīņā sievietēm svaru kategorijā līdz 69 kg izcīnīja 3.vietu, kur cīņā par bronzas godalgu pārspēja moldovas cīkstoni.

Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Swedbank”, AS “Latvijas Gāze” un AS “Latvijas Dzelzceļš”; LOK partneri – VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””, AS “airBaltic” un SIA “Inchcape Motors Latvia”.