Sacīkstes Luksemburgā ir prestižas, vienas no G1 klases turnīriem. Kā uzsver organizatori, piedalās līdz 400 sportistiem, turklāt dalībniekus izvēlas pēc augstākas vietas Pasaules Taekvondo federācijas reitingā.

Junioru sacensībās svara kategorijā līdz 52 kilogramiem Jolanta Tarvida uzveica Luksemburgas pārstāvi Tifāniju Devilersu ar rezultātu 11:4. Pusfinālā ar 12:0 pārspēta beļģiete Oiana Bruno, un finālā uzvara pār Austrijas sportisti Kristīni Pali ar 4:2. Tā liecina mājaslapas tpss.eu informācija.

Inese Tarvida startēja pieaugušo grupā, kur viņas svara kategorijā piedalījās liels skaits dalībnieču – 15 cīkstones. I. Tarvida savā grupā bija izlikta ar sesto numuru un pirmajā kārtā pārspēja vācieti Anni Švābi ar 6:1. Otrajā kārtā pretim nāca Zeliha Agris no Turcijas izlases, kas turnīrā bija izlikta ar trešo numuru. Šoreiz gūta uzvara ar minimālu pārsvaru 1:0. Pusfinālā pretī stājās turnīra pārsteigums – itāliete Frančeska Radaelli, kas jau pirmajā kārtā ar 8:4 uzvarēja turnīra otro numuru vācieti Roksanu Nothaftu. Cīņā par finālu gūta uzvara ar 4:2.

Turnīra pirmajiem numuriem šoreiz neveicās – Turcijas izlases dalībniece Altunela Durdane, kas pirms sacensībām nebija iekļauta spēcīgāko skaitā, izslēdza no cīņas ceturto un piekto pēc reitinga spēcīgāko sportisti, bet pusfinālā uzvarēja Spānijas pārstāvi, kas pirms tam pieveica vācieti Madelinu Folgmannu, kas pasaules reitingā ir 17. pozīcijā un turnīrā bija izlikta ar pirmo numuru. Finālā Turcijas pārstāve diemžēl bija veiksmīgāka par I. Tarvidu, uzvarot ar 14:2.

I. Tarvida jūnijā izcīnīja otro vietu sacīkstēs Austrijā. Pirmajā cīņā baušķeniece ar 6:2 pārspēja brazīlieti Brunnu Idaku, bet ceturtdaļfinālā ar 11:4 uzvarēja Vācijas sportisti Roksanu Nothaftu, kura turnīrā bija izlikta ar otro numuru. Pusfinālā cita vāciete Karolina Štāla atteicās no cīņas ar latvieti, tādējādi ļaujot Tarvidai sasniegt turnīra finālu, kur sīvā cīņā ar 13:16 piekāpās Horvātijas pārstāvei Anamarijai Petrovičai. Tā liecina Latvijas Taekvondo federācijas informācija.