Priekšsacīkšu braucienā Rumjancevs finišēja otrais un iekļuva pusfinālā, kur arī mērķa līniju šķērsoja otrajā vietā. Rumjancevs pusfināla braucienā ātrākajam dalībniekam serbam Marko Dragosavljevičam zaudēja nepilnu sekundes desmitdaļu.

Finālā cīņu par medaļām smaiļotāji turpinās otrdien.

Savukārt kanoists Miķelis Ežmalis savā priekšsacīkšu braucienā 200 metros palika pēdējais 7.vietā, taču iekļuva pusfinālā, kur savā braucienā apsteidza vienu dalībnieku un arī bija septītais. Otrdien B finālā Ežmalis pretendēs uz 10.vietu kopvērtējumā.

Sievietēm 200 metru smaiļošanā Madara Aldiņa priekšsacīkšu braucienā ierindojās 8.vietā deviņu dalībnieču konkurencē un pusfinālā neiekļuva. Turpretim par Turcijas sportisti kļuvusī smaiļotāja Lāsma Liepa pusfinālā nodrošināja dalību B finālā.

Neveiksmīgi pirmdien sieviešu brīvajā cīņā startēja Karalīna Tjapko, kura svara kategorijā līdz 48 kilogramiem izstājās pēc zaudējuma pirmajā cīņā.